0
Toplam: TL + KDV
 

AĞUSTOS AYINDA DİKKAT EDİLECEK ENERJİ KONULARI

Bayram coşkusu ve eğlencelerinin ardından yeni bir aya merhaba diyoruz. Her ay kendine göre enerjilere sahiptir. İnsanlığı değişmeye ve yenilenmeye iten evrensel / ilahi sistem bazen enerjileri haftalık da değiştirmektedir. Ağustos ayı kendisine has yapısıyla şimdi bizlerle birlikte.

Bir süredir bekleme ve hareket edememe dönemindeyiz. Bu dönemler “olmak istediğimiz şeyler ve yapmak istediklerimiz” için tartma dönemiydi. Kiminin yazılacak kitapları kiminin okunacak kitapları var. Kiminin geliştirilecek projeleri var kiminin uygulayacak. Kimi para kazanmanın peşinde kimi harcamanın. Bunun sonu yok, insan sayısı kadar çeşidi var elbette.

Herkes kendince bir şeylerin peşinde. Fakat son iki aydır hareketler yavaşladı. Havaların ısınmış olmasının konuyla pek de bir ilgisi yok. Zihinler ve hayaller yavaşladı. Aslına bakarsanız içsel oluşumun hız kazanması için dış hayat yavaşladı.

İhtiyacımız olan konulardan birisi kararlı olmak. Neye niyet ediyorsak iç sese kararlı bir ton vermek konuyu mühürlemek iyi olacaktır. İçte oluşan ve olgunlaşan her şey dışta çok daha çabuk anlam bulacaktır.

“Öz”lerimiz durmaksızın çalışıyor. DNA’mızda kayıtlı nice kötü mirası, ruhumuzda biriken negatifleri, aklımızda üreyip duran engelleri, duygularımızdaki karmaşayı temizlemek için uğraşıyor. Bu nedenle karışık ve anlamsız gibi gelen rüyalar görmektesiniz. Bir anlam vermeye çalışmak yerine “olana izin veriyorum” demek daha iyi olacaktır.

Her ne kadar insanlık ayrılık ve ayrımcılık peşinde de olsa var olmamızın en esaslı anlamı “birlik bilinci”ne sarılmalıyız. “Hepimizin bir olduğu bilinci”ni bir kez daha kendimize hatırlatmalıyız. Ölen de bir öldürende, seven de bir korkanda … hepimiz aynı anda üretildik ve hepimizin mayası aynı. Kızmamızı gerektiren nice olaylara, kendimizi temizleyerek bakmaya doğru güzel adımlar atalım. Bilelim ki, her bir varlık içindeki öfkeyi ve nefreti temizlediğinde dünya sevginin ışığına daha çabuk ulaşacaktır.

Yapılacak işleri erteliyorsunuz, bu geçtiğimiz iki ayın önemli konularından birisiydi. Şimdi ise yapılacak işleri ele alma, öncelik sırası belirleme ve kolayca halletmeye başlama zamanı. Olması istenilen şeylere odaklanma zamanı geldi. Zihinde ne kadar gereksiz, engel üreten düşünce var ise çöpe atmak için daha iyi bir zaman olamaz.

İlahi / evrensel sistem bizlere yardım etmek için oldukça yüksek bir enerji ile çalışıyor. Ve bu konuda çok istekliler. Onlara izin vererek tüm çabaları amacına uygun olarak sonuçlanmaya bırakmalıyız.

Kısacası; sakinleşmeli, işleri ve planları elden geçirip kolay yöntemleri bulmaya yönelmeli, birlik bilinci içinde sevgi üretmeliyiz. Arkadaşlık ve partner ilişkilerinde sürpriz olaylar yaşanması çok mümkün. Pozitif ya da negatif olması sizin inancınızla paraleldir.

Hepimiz için çok verimli bir ay olmasına niyet ederim. Sevgilerimle,

Ebru Demirhan

Mesaj Gönder