0
Toplam: TL + KDV
 

EBRU DEMİRHAN YAŞAM TASARIM MERKEZİ ADIM ADIM İYİLİK PEŞİNDE KOŞUYOR

Ebru Demirhan Yaşam Tasarım Merkezi  1 Mart 2015’de ADIM ADIM Runatolia Koşusunda Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) ve Türkiye Omurilik Felçliler Derneği  (TOFD) yararına koşuyor.

 

Ebru Demirhan AÇEV için Koşuyor

AÇEV okuma yazma bilmeyen kadınların eline kalem, önüne beyaz bir sayfa koyuyor. “İşte yeni yaşamın, hadi yazıp okuyalım” diyor. Anneden çocuğa ulaşıyor. Böylece gelecek nesillerimizde güzel tohumlar ekiyor.

Bağışlarınız karşılığında size okuma yazma öğrenen kadınların elinden hazırlanmış sertifika gönderilecektir. Kendi adınıza, şirketiniz adına ve en güzeli çocuklarınız adına da bağış yapabilirsiniz.

http://acevlekosuyorum.blogspot.com.tr/ adresinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ebru Demirhan:

“Ben koşarken bağışlarınla kadınların eğitimi için AÇEV’ e destek olmanı bekliyorum. Bir kadının okuma yazma öğrenmesi için gereken bağış miktarı 170 TL… Her katkı çok değerli. Aşağıdaki AÇEV hesap numaralarına sana en uygun yöntemle bağış yapabilirsin. Açıklama bölümünde bağışı benim adıma yaptığını belirtmeni rica ediyorum. Desteğin sana ve hayatını deştirmek isteyen kadınlara büyük güç veriyor.”

 

Örnek format:

AA/ EDEMIRHAN/ KENDİ ADIN SOYADIN

Online Bağış – Kredi Kartı

www.acev.org/bagis

Havale Elektronik Fon Transferi (EFT) Alıcı:

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (Tam adını yazmanı rica ediyorum)

Finansbank – Elmadağ Şb. Hesap: 0049405011 IBAN: TR12 0011 1000 0000 0049 4050 11

 

Seda Nerkis, Türkiye Omurilik Felçliler Derneği için Koşuyor

 

Türkiye Omurilik Felçliler Derneği (TOFD), omurilik felçlilerinin engelleri kaldırmak ve “hareket özgürlüğü”ne kavuşmalarını sağlamak için hizmet veriyor.

 

Seda Nerkis:

“Adım Adım ve yardımseverlik koşusu sayesinde bugüne kadar 55.000 bağışçıdan 8.000.000 TL bağış toplandı, ve 1.200’den fazla engellinin ve tabii ailelerinin hayatı değişti. Gönüllü koşucular olarak amacımız yürüyemeyen, koşamayan ve maddi imkanı kısıtlı olan arkadaşlarımıza tanesi 2,400 TL olan birer akülü sandalye alarak onların da harekete geçmelerini sağlamak. Destek olmak için şimdi 5 dakika ayırmanı rica ediyorum. Aşağıdaki hesap numarasına dilediğin miktarda bağışta bulunabilirsin. TOFD Dernek statüsünde olduğu için şirket adına yapılan bağışlar vergiden düşülebilecektir. Bağışların takibi için Açıklama bölümünü nasıl doldurulduğu önemli. Bağış miktarın ve banka dekontunu e-maille benimle paylaşırsan ben de takip edebilirim. Adının ve bağışının açıklanmasını istemiyorsan mailinde belirtmen yeterli. Yarışı takiben  bağışların yerine ulaşacak ve bağışınla kimleri desteklediğini de öğrenebilirsin.”

 

Örnek format:

AA, SNERKIS, Bağışçının Adı ve Soyadı 

EFT/Havale ile ödeme

Banka: Garanti Bankası, Üstbostancı Şubesi (Şb. Kodu 356)

Alıcı Adı: Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Hesap no (TL): 6295793, IBAN No: TR97 0006 2000 3560 0006 2957 93

Paypal ile ödeme

http://www.adimadim.org/paypal/

http://www.tofd.org.tr/tr/index.php?/tofd/icerik-detay/adim-adim

Mesaj Gönder