0
Toplam: TL + KDV
 

FREKANS TEMİZLEME...

“Bu yaşamda olanlardan ve olmayanlardan ben sorumluyum.”. Birinci kural yaşam sorumluluğunu almak.


İnsanların yaşam alanlarından çıkmak gerekiyor. Kişileri uyarmak, önerilerde bulmak vs. olabilir. Elemanlarımızla aramızdaki emir komuta zinciri dışında birlikte yaşamı paylaştığımız insanların yaşam alanlarına saygı duyarak bir adım dışında kalmak faydalı olacaktır. Şöyle ki, evrendeki dizilimi düşün. Dünya, diğer gezegenler, ay ve güneşle birlikte bir yaşam sürüyor. Herkes yerini ve görevini biliyor. Kimse diğerine gereğinden fazla yaklaşmıyor. Her şey yolunda orada.bizler de kendi yaşantımızı böyle düzenleyerek frekans eşitliğine yardımcı oluruz. Ay dünyaya olağandan 1 cm daha yakın olsa dünya üzerinde tsunami oluyor ya da güneş 1 cm uzaklaşsa ışıksız ve soğuk bir ortamda kalırız. Birlikte yaşadığımız insanlarla ilişkilerimizi dengelememiz gerekiyor.


Bol bol bol bol bol su için. Zorlanmadan ve isteyerek. Bol bol yıkanın.


Çok neşe ve kahkaha halinde insan “an”da kalmayı başarıyor. Zihnin sustuğu anlardan birisidir.


Kendinle, evrenle, Yaradan ile birlikte olmanın yolu senin için ne ise onu yap. Her türlü ibadet, meditasyon gibi.


Anlayış, neşe ve sevgi içinde ol ki yaşamın faydaya dönüşsün.


Kırmızı ve beyaz etten kendi belirlediğin ölçüde uzak dur. Pişmiş de olsa bir başka canlının kanı hücrene karışıyor. Deniz ürünleri bol bol tüketilebilir. Unutmayalım, foton enerji suya iniyor. Ahtapot, yengeç, ıstakoz, orkinos, balina, yunus eti tüketilmemelidir.


Bol bol bol bol  ŞÜKÜR . Olan ve olmayanın hayrını bilen yüce bir varlık olarak şükretmek.


“Hem bir hep bir” anlayışı içinde olmak . Hem tek başınayım hem de sürecin içinde tekamül edenlerle birlikteyim.  


Ruhsal olarak herkes aynı yaşta . Yaşamda insanlara bilgi, fikir, öğreti vs. aktarırken haddimizi bilelim. Kimin ne aradığını bilemiyoruz çıplak gözle. “Gören göz” olmaya niyet edelim.
 

Mesaj Gönder