0
Toplam: TL + KDV
 

KENDİNİ İYİLEŞTİRME GÜCÜNÜ KULLAN

Bu hafta şifanın gücünü hatırlamak ve ortaya çıkarmak için güzel bir zaman. Bahar kendini göstermiş, toprak ve bitki örtüsü yenilenirken bedenimiz de yenileniyor. Evlerimizde yaptığımız bahar temizliğini bedenlerimizde de yaparak şifayla buluşmayı kolaylaştırabiliriz.

Şifa aslında doğuştan hepimizde var. Kimseye verilmiş özel bir yetenek değil. İnsan olmanın güzelliklerden birisi. Sadece “hatırlanması” gerekiyor. Şifa dediğimizde aklımıza ilk beden sağlığı geliyor, oysa şifa çok daha büyük bir kavram. Fiziksel beden kadar duygular, ruhsal beden, enerji beden de şifanın konusudur. Tüm ilişkiler ve süreçler, insan ilişkileri, iş ile ilişki, para ile ilişki, gelecek ile ilişki, hayallerle ilişki gibi birçok konuyu da içine alan şifa yeniden hayatlarımıza ve bizlere akmak için zaman kolluyor.

Şifayı kullanmak için ellerinize odaklanın. Enerji her zaman zihin ve gözlerin olduğu yerde aktif olur. Gözleriniz elinizin içine bakarken tüm zihninizi de oraya odaklayın. Avuç içlerinizde hareket ettiğini hissedeceksiniz. Hissi kolaylaştırmak için “ben sevgiyim, ben şifayım” diyebilirsiniz.

Eğer hissetmekte zorlanıyorsanız güvendiğiniz bir kişiden el alabilirsiniz. Reiki ve diğer şifa tekniklerinde kullanılan uyumlamanın halk arasındaki adı el almaktır. Yanında kendinizi rahat hissettiğiniz ve huzur bulduğunuz bir kişi yardımı ile şifa süreciniz başlayabilir.

Ellerinizi şifaya niyet ederek her zaman her yerde kullanabilirsiniz. Önemli olan varlığınızın her an şifa ile bir olduğunu bilmektir. Bir şekle bağlı olmadan kolayca kullanılabilir. Hastalık, ağrı – sızı sırasında, gelecekteki bir görüşmeyi düşünerek şifayı çalıştırabilirsiniz. Şifayı aktive etmek ve kullanmak için kişinin kendisine ve sisteme güvenmesi en büyük adımdır. İnanç ve güven her şeyi halledecektir.

Şifayı ve yüksek enerjisini hissetmek ve kullanmak için aşağıdaki cümleleri söyleyebilirsiniz.

Ben şifayım. Ben sevgiyim.

Varlığın şifa ile bir ve bütün.

Her an bana ait şifamı kullanmayı kabul ediyorum.

Evrende var olan şifayı kendime çekiyorum, alıp kullanıyorum. Şifam çoğalıyor.

Varlığımı her an şifa ile ifade ediyorum.

Ebru Demirhan

Mesaj Gönder