0
Toplam: TL + KDV
 

KRİSTAL YATAK ÇALIŞMASI

“Kristal Yatak” bir renk terapisi yöntemidir. Özel bir titreşime sahip, renkli ışıklar yansıtan 7 arındırılmış kuvars kristali ile yapılır. Bu kristaller her bir çakra üzerinden enerjimizi temizler, dönüştürür ve onarır. Sağlıksız hücrelere şifa titreşimini aktararak zamanla organ ve hücrelere kendini onarma gücünü hatırlatırken şifayı destekler ve hızlandırır. 

“Kristal Banyo” olarak da adlandırılan bu yöntemin tedavi edici etkisi, vücudumuzda rezone olan hücre ve dokularımızdaki suyun titreşiminin sonucu oluşur. Kristal Yatak duygusal beden, enerji beden, fiziksel beden ve zihin dahil tüm bedenlerimiz üzerinde çalışır, çakraları dengeler. 

Seans kişi gözleri kapalı, rahat bir zemine uzanmış ve sakin meditasyon müziği dinlerken yapılır. Brezilyalı şifacı John of God'un merkezi Casa’dan gelen 7 kuvars kristalli mekanizma, bedenden 30 cm uzakta, enerji merkezlerimiz olan çakraların üzerine denk gelecek şekilde konumlandırılır. Seanslar 20 ile 60 dakika arasında isteğe bağlı olarak belirlenir.

Seansa rahat, bol ve beyaz kıyafetlerle gelmenizi öneririz. Vücudu sıkan takı, aksesuar ve gözlüklerin seans öncesinde çıkarılması gerekir. Seans odasına cep telefonu, saat ve herhangi bir metal obje ile girmemek, maksimum fayda alınması için önemlidir.

Bütün kristal yataklar Casa’nın şifacı ruhsal varlıkları tarafından kutsanmıştır.

Seans fiyat bilgisi için: http://www.ebrudemirhan.com/fiyatlar,DP-1122.html