0
Toplam: TL + KDV
 

ÖRNEK BİR KUANTUM GÜNÜ...

Uyanırken gülümseyerek “ŞÜKÜR” le uyanalım.
Yaradanım; sahip olduğum her şey, gördüğüm, göremediğim tüm ihtimaller için şükürler olsun.
 
Gülümseyerek ayağa kalkın, ellerinizi havaya açın, gözleriniz açık;
“Sevgili Yaradanım, ……………………………. gün niyetiyle, bana en yüksek ihtimali göster, bana mucizeyi göster. Mucizeyi alıp kullanmayı, en yüksek ihtimali değerlendirmeyi seçiyorum. Seni seviyorum, af diliyorum, özür diliyorum, teşekkür ediyorum.”.  Korunduğunuzu; her an, her durumda güvende olduğunuzu bilin, inanın.
 
Gününüzü kısaca planlayın ve niyet edin her neyi deneyimlemek istiyorsanız. Dilerseniz para sayın, dilerseniz iletişimde olacağınız kişileri iyi niyete, anlayışa davet edin, alacaklarınızın size kolayca geldiğini planlayın, sevgi ile sarıldığınızı, her an sevgi ile kuşatıldığınızı hissedin, sınavlar karşısında cesaret yüklenin, yaptığınız yemeklerin beğeni ile karşılandığını hissedin ….  Niyet edin, canınız ne isterse ona niyet edin.
 
Evinizde, duşta, kahvaltıda, evden çıkarken ya da her ne yapıyorsanız, her türlü eylem içinde aşağıdaki olumlamalardan seçin ya da hepsini içinizden geçirin ve mutlaka söylediğinize inanın; (iki olumlama grubunun frekansı aynı, dilediğinizi seçin, dilerseniz karıştırın)
 
BEN SEVGİYİM,           YA DA                   SEVGİM BOL,
BEN GÜCÜM,                                                GÜCÜM BOL,
BEN İRADEYİM,                                           İRADEM BOL,
BEN YAŞAM ENERJİSİYİM,                       YAŞAM ENERJİM BOL,
BEN GENÇLİĞİM,                                         GENÇLİĞİM BOL,
BEN ZERAFET İÇİNDE İNCELİĞİM,         ZERAFETİM BOL,
BEN BOLLUĞUM,                                         PARAM BOL,
BEN BEREKETİM,                                         BEREKETİM BOL,
BEN BİLGELİĞİM                                         BİLGELİĞİM BOL,
BEN ŞİFAYIM,                                               ŞİFAM BOL,
BEN GÜZELLİĞİN,                                        GÜZELLİĞİM BOL,
BEN ANLAYIŞIM,                                          ANLAYIŞIM BOL,
BEN SAKİNLİĞİM,                                         SAKİNLİĞİM BOL,
BEN İNANCIM,                                               İNANCIM BOL, NEŞEYİM,                                                        NEŞEM BOL ….
 
 
Herhangi bir sıkıntı anında; “Biliyorum ki, korku, kaygı, endişe yerine neşe, bolluk, sevgi….. ektim. Ben yüce Yaradan’ın bir parçasıyım.” Diyerek içinde olduğunuz anı ve bedeninizi rahatlatın.
 
Bir sorunla karşılaştığınız zaman “Ben çözüm bulanım. Ben mesajları alıp değerlendirenim.” diyerek çözüme odaklanın ve 4 mantrayı (seni seviyorum, özür diliyorum, af diliyorum, teşekkür ediyorum) dile getirin / içinizden geçirin.

4 mantra ile ya da ayrıca sorun her ne ise çözümüne niyet ederek “elif, lam, mim” dediğinizde çözüme ve farkındalığa hız verirsiniz.
 
Gün içinde yaşadığınız her şey için şükredin, her olayın, kişinin bir mesajı var. Unutmayalım, Yaradan’ın suretleri olarak birbirimize aynayız. Ayna olmak ya da aynada yansımayı görüp çözüme dönüştürmek insan olmanın görevlerindendir.
 
Suya kaynak yüklemeyi, esaslı olarak ise “mutlak sevgi” yüklemeyi ihmal etmeyiniz.
 
Yatmadan önce niyet belirleyin ve rüya isteyin. “Rüyalarımla barışığım, ……. konuda rüyalarımdan bilgi istiyorum ya da ……….. konuda rehber rüya için niyet ediyorum.” diyebilirsiniz.
 
Herkes kendi dünyasının iç açıları toplamı kadardır. Dışında ne varsa senden yansıyandır. Etrafında gördüğün ve duyduğun her şey sana mevcut durumunu anlatıyor. Sen nesin, kimsin? Önce etrafına bak, sonra değerlendirelim.
 

Mesaj Gönder