0
Toplam: TL + KDV
 

SEDA NERKİS

Ben, Seda Nerkis:

22 Temmuz 1985’de İstanbul’da doğdum. İtalyan Orta Okulu ve İtalyan Lisesi’nin ardından 2009’da Yeditepe Üniversitesi / İletişim Fakültesi / Görsel İletişim Tasarımı Bölümü’’nden mezun oldum. 2015’dan bu yana da İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü öğrencisiyim.

2008-2013 yılları arasında kurumsal hayat tecrübelerim oldu. 2005’te annemin vefatı ile başlayan yaşamımdaki kaos 2012’de içinden çıkılmaz hale geldi. Annemin özelikle meditasyon ve kişisel gelişime olan ilgisi, beni de bu konulara yaklaştırmıştı; fakat onun gidişinin ardından inandığım ve güvendiğim her şeyle arama derin bir mesafe girdi. Ve 2012’nin Eylül ayında tam da olması gereken oldu, “öğrenci hazır olduğunda öğretmen karşısına çıktı”... Ebru ile tanıştım.

Kendim olmanın peşine düşmeye karar verdiğimde istifa ettim ve Ebru’nun danışanı oldum. Bir süre Yaşam Tasarım Merkezi’ni danışan olarak sıkça ziyaret ettim. Haziran 2013’te ise kendimi Ebru’nun asistanı olarak buldum J. 1 yıl içinde Kuantum Eğitmenlik Eğitimi’ni tamamladım ve işte burada, olmaktan çok mutlu olduğum yerdeyim. İşe başlama hikayemi anlatmayı Ebru pek sever.

Şamanizm, budizm, meditasyon, reiki, evrensel şifa, nefes, masal anlatıcılığı üzerine eğitimler aldım ve atölyelere katıldım. Bugün Yaşam Tasarım Merkezi’nin eğitmeni, kuantum ve bilinçaltı tekniklerinin uygulayıcısıyım.

Yaşamda bana ışık ve şifa olan bu yolda, ihtiyacı olanların yolunu aydınlatabilmek, şifaya aracılık etmek, öğrenmek ve öğretmek niyetiyle ilerliyorum.. Şükürler olsun.

Mesaj Gönder