0
Toplam: TL + KDV
 

YUUKA&STRONG WİNGS (GÖKHAN) İLE SESLE ŞİFA SEANSLARI

Seans, dua ve meditasyon ile başlıyor. 

Kişi, kendisini en çok mutsuz eden durumları; fiziksel, akli ve ruhani rahatsızlıklarının farkında olduğu kadarını aktarıyor, Yuuka&Gökhan aura ve fiziksel bedenin neresinde o rahatsızlıklara sebep olan enerjilerin sıkıştığını ve hayatını nasıl etkilediğini tespit ederek aktarıyor. Blokaj enerjilerini harekete geçirmek ve kişinin ruhuna daha derin bir farkındalık getirmek niyetiyle ‘ses ile şifa’ tekniğini kullanıyorlar. 

Ses ile şifa, evrensel, şamanik ve yardım etmeye gönüllü ruhlara ve meleklere davetkar bir teknik. Tibet Budist rahiplerinin kullandığı ‘singing bowl’ isimli çanak enstrümanı çalarak chanting yapılıyor. Chanting-ilahi olarak çevirilebilir. Ağızdan çıkan sözler ve sesler bir kutsal kitaptan ya da yazıttan alıntı değil. O an şifa için gelen ışığa-enerjiye teslim olup ve boğaz çakralarında tercüme bulmasına izin veriyorlar. 

Şifa her zaman ruhun izin verdiği ölçüde gerçekleşiyor. Çünkü hastalık ve rahatsılık verici durum olarak gözüken her şey kişi için önemli hayat dersleri taşıyor. 

Seans yine dua ve meditasyon ile bitiriyor. 

Tarihler: 12-13 Ocak 2017

Günde 3 seans yapılacaktır, yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz!

Seans bedeli 450 TL'dir. 
 
Mesaj Gönder