Seanslarımız

Bireysel Bilinçaltı
Seans

/
Bireysel Bilinçaltı Seans

Bilinçaltı ürettiği tüm kodlamalarına sadık kalır. Bizler çalışmalar ile negatif kodların arkasındaki anılarla bağını kesip pozitife dönüştürmeye çalışırız. Özel durumlar hariç sadece kişinin rızası ve katılımı ile gerçekleşmektedir.

Bilinçaltı Seansları 50 dakika sürer, açık bilinçle yapılan bilinçaltı kod temizliği seanslarıdır. Tüm seanslar online yapılabilmektedir. Sessiz sakin, rahatsız edilmeyeceğiniz ve interneti kuvvetli çeken bir yerden katılmanız seans kalitesini yükseltecektir.

 

Bu seanslarda kişinin ihtiyacına yönelik olarak değişecek 40’a yakın seans tekniği kullanılabilir.
Kişinin hayatındaki sıkıntı duyduğu konunun çözümü için bu konunun bilinçaltındaki negatif kodu bulunur, ardından pozitifi ile değiştirilir.

 

Kişinin rızası, katılımı ile başlayan bu dönüşüm yavaş da olabilir hızlı da. Kişinin içindeki tüm dinamiklerin o negatif inanca nasıl tutunduğunu, iç evrende planlanan gelecekte bu kodların ne kadar etkili olduğuna göre süreç değişir.
Bu seanstan en az 24 saat sonrasında, Danışman gerek görürse, yerleştirilmiş olan pozitif kodları benimsemek amaçlı kişiye özel oluşturulan ses kaydı danışana iletilir ve sıkça dinlenmesi istenir.

 

Değişim ve dönüşümü her gün tüm dikkatle takip etmeyin. Dikkat süreci sıkıştırabilir. Yaşamın bir parçası olarak kabul edin. İzleyin, hepsi bu.
Bir seans sonunda mucize beklemeyin.
Yaşam çok güzel olabilir. Niyet ettiğiniz her şeyi yaşayabilirsiniz. Yeter ki taraf değiştirmeyi kabul edin. Egosal sistem güvenlik inancıyla bildiğini bırakmak istemez. Taraf değiştirmek kolay olmayabilir. Sakin ve sabırlı olmaya bakın.

 

Yaşam Tasarım Merkezi danışmanlarımız ile bu alanda çalışmak için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden yazarak bize ulaşabilirsiniz.

YAŞAM TASARIM MERKEZİ uygulamamızı yüklemek için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz