Seanslarımız

Seanslarımız

Zihinsel ve duygusal dengeyi yakalamak için kendinize zaman ayırın. Seanslarımızla içsel huzur ve dengeyi bulun, yaşamınızı daha bütüncül bir şekilde yaşayın.

Seanslarımız

Aile Dizilimi

Aile dizilimi / draması seansları ortalama 90 dakika olup online olarak ta yapılabilmektedir. Bu seansları tamamen kendi içimizde mezun öğrencilerimiz ile yapıyoruz.

Aura Temizliği

Aura Temizliği çalışması fiziksel olarak gerçekleştirilir ve ortalama 45dk sürer. Randevu için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Access Bars

Başın üzerindeki 32 özel noktaya uygulanan bir enerji çalışması. Değişim, dönüşüm ve şifaya hizmet eden bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Sedyeye uzanılarak yapılmaktadır.

Astroloji

Astrolojiyi keşfetmek bir buzdağını keşfetmeye benzeyebilir. Astrolojinin tarihi, binlerce yıl öncesine dayanmaktadır ve farklı kültürlerde farklı biçimlerde gelişmiştir. Ve yıllar çinde nasıl değişti?

Bireysel Bilinçaltı

Bilinçaltı ürettiği tüm kodlamalara sadık kalır. Bizler çalışmalar ile negatif kodların arkasındaki anılarla bağını kesip pozitife dönüştürmeye çalışırız. Özel durumlar hariç sadece kişinin rızası katılımı ile gerçekleşmektedir.

Bütünsel Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı

Gerçek sağlığın ne demek olduğunu öğrenmek isteyen, içten dışa kendini iyileştirmek ve dönüştürmek isteyen herkes Bütünsel Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı alabilir.

Gayrimenkul Koçluğu

Herhangi bir kişiye ideal yatırım yolunun ne olacağını sorun ve çoğu zaman cevap gayrimenkul olacaktır. Durumun neden böyle olduğunu anlamak kolaydır, çünkü işin aslı şu ki toprak her geçen gün değeri artan bir metadır.

Numoroloji

Numeroloji tamamen sayılarla ilgilidir. Özellikle sayıların ve onların yaşamınızdaki enerjik etkilerinin incelenmesidir. Numerologlara göre, sayıların sayısal değerlerinden çok daha derin bir anlamı vardır.

Regresyon Terapisi

Regresyon terapisi, bireylerin geçmişlerindeki bilinçaltı anıları, deneyimleri veya travmaları keşfetmeye odaklanan bir terapi yaklaşımıdır. Bu terapi formu, kişinin zihinsel ve duygusal sağlığını iyileştirmeyi amaçlar.

Theta Healing

ThetaHealing tekniği Vianna Stibal tarafından 1995 yılında sağlığa dönüş yolculuğu sırasında yaratıldı. ThetaHealing tekniği, her şeyin yaratıcısına yaklaşırken zihni, bedeni ve ruhu geliştirmek amacıyla manevi bir felsefeden yararlanan meditasyon tekniğidir.

Yazma Koçluğu

Yazma Koçu, yazma becerilerinizi geliştirmenize ve kitap gibi yazma projesini tamamlamanıza yardımcı olan eğitimli bir profesyoneldir. Bir yazma koçunun size yardımcı olabileceği pek çok yazma türü olsa da, çoğu yazma koçu özellikle bir tanesine odaklanır.