Seanslarımız

Seanslarımız

Zihinsel ve duygusal dengeyi yakalamak için kendinize zaman ayırın. Seanslarımızla içsel huzur ve dengeyi bulun, yaşamınızı daha bütüncül bir şekilde yaşayın.

Seanslarımız

Mizaç nedir?

Mizac kelimesi Arapçada karışım, kompozisyonken, Türkçede insanın huyu demektir. Mizac ilminin kaynağı yaradılışın, varlığın kaynağı; ateş, su, hava, toprak olan 4 elementtir.

Bedenin Meditasyonu

“Bedenin Meditasyonu” terimi, genellikle beden farkındalığına odaklanan bir meditasyon pratiği anlamına gelir. Geleneksel meditasyon genellikle zihinsel odaklanma üzerine…

Access Bars

Başın üzerindeki 32 özel noktaya uygulanan bir enerji çalışması. Değişim, dönüşüm ve şifaya hizmet eden bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Sedyeye uzanılarak yapılmaktadır.

Aile Dizilimi

Aile dizilimi / draması seansları ortalama 90 dakika olup online olarak ta yapılabilmektedir. Bu seansları tamamen kendi içimizde mezun öğrencilerimiz ile yapıyoruz.

Aura Temizliği

Aura Temizliği çalışması fiziksel olarak gerçekleştirilir ve ortalama 45dk sürer. Randevu için 0850 840 11 19 numaralı hattımızdan arayarak ya da Whatsapp üzerinden bize yazarak ulaşabilirsiniz.

Yazma Koçluğu

Yazma Koçu, yazma becerilerinizi geliştirmenize ve kitap gibi yazma projesini tamamlamanıza yardımcı olan eğitimli bir profesyoneldir. Bir yazma koçunun size yardımcı olabileceği pek ..

Astroloji

Astrolojiyi keşfetmek bir buzdağını keşfetmeye benzeyebilir. Astrolojinin tarihi, binlerce yıl öncesine dayanmaktadır ve farklı kültürlerde farklı biçimlerde gelişmiştir. Ve yıllar çinde nasıl değişti?

Bireysel Bilinçaltı

Bilinçaltı ürettiği tüm kodlamalara sadık kalır. Bizler çalışmalar ile negatif kodların arkasındaki anılarla bağını kesip pozitife dönüştürmeye çalışırız. Özel durumlar hariç sadece kişinin rızası katılımı ile gerçekleşmektedir.

Numeroloji

Numeroloji tamamen sayılarla ilgilidir. Özellikle sayıların ve onların yaşamınızdaki enerjik etkilerinin incelenmesidir. Numerologlara göre, sayıların sayısal değerlerinden çok daha derin bir anlamı vardır.

Geleceği Tasarlamak

FLP-Future Life Progression ile, geçmiş ve şimdiki yaşamınızda üstesinden gelemediğiniz blokajları ve sorunları geride bırakabilir, Doğuştan sahip olduğunuz yetenekleriniz ile tanışabilir, gelecekte sahip olacağınız…

Theta Healing

Theta Healing tekniği Vianna Stibal tarafından 1995 yılında sağlığa dönüş yolculuğu sırasında yaratıldı. ThetaHealing tekniği, her şeyin yaratıcısına yaklaşırken zihni, bedeni ve ruhu geliştirmek amacıyla manevi…

Bütünsel Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı

Gerçek sağlığın ne demek olduğunu öğrenmek isteyen, içten dışa kendini iyileştirmek ve dönüştürmek isteyen herkes Bütünsel Sağlıklı Yaşam Danışmanlığı alabilir.

Crescent Healing Tekniği ile Regresyon

Crescent Healing Tekniği (CHTQ) nedir? CHTQ bir bilinçaltı şifa tekniğidir. Bu yöntemin amacı danışanlara bilinçaltının derinliklerini göstermek ve danışanlarının ruhsal yolculuğunda…