Meditasyon

Meditayson

Geçmişte yaşananlarla kafanızı meşgul etmek yerine, şimdiye odaklanın ve içsel huzuru yeniden keşfedin. Atölyelerimizde, şu anda var olmanın gücünü keşfedecek ve gerçek dinginliği deneyimleyeceksiniz.

 

Değişimle Uyumlanmak

Hepimiz için farklılıkları ve değişimleri barındıran bir süreç yaşıyoruz. Her şey insan için. Olanın, olmayanın, olamayanın güzelliği evrensel sistemde insan bazında planlanmaktadır. Her sürecin öncesinde büyük hazırlık aynı zamanda arka fonunda birçok görülmeyen hareket vardır. Her şey insana ve insanın gelişimine hizmet etme prensibi ile yerini bulmaktadır. Az ya da çok rüzgardan payımıza düşeni aldık. Şimdi asıl konu neye ve nasıl ilerlediğimiz olmaya başladı. Bu süreci verimli değerlendirebilmek, kendimiz ve herkes için keyifli, huzurlu ve yol açan bir süreç olması gelecek güvenli bir adım atışın habercisidir. Değişim uzun bir süreç olacak ve sürekli farklı nitelik ve niceliklerde devam edecek. Zaman her zaman var olan ve olacak olan dinamik kavramlarımızdan birisidir. Yeni enerjilerle uyumlanmaya ve yenilenmeye niyet ediyor ve dileğimin kabulüne inanıyorum.

Şifa olsun,

 

Kalp Meditasyonu

Dünyada olmak, insan olmak ve var olmak bir deneyimler bütünüdür. Ruh için deneyimin kendisi güzelliktir. Dolayısıyla deneyimin parçası olan her hikaye, tecrübe, mekan ve zaman zaten ruh için güzeldir. Güzellik havanın, suyun, toprağın, canlılığın her an ve her yerinde aktiftir. Yaşamakta olduğunuz ana herhangi duygu eşlik ediyor olursa olsun kendinize ve evrene şunu söyleyebilirsiniz “bunun içindeki güzelliği görmeye, duymaya, bilmeye kalbimi açıyorum.”

Hayatın yol göstericiliğine inanın.

Yaşamınızın bereketle ve bollukla eşleşip birleşmesine niyeten,

Şifa olsun

Affetmenin Dayanılmaz Hafifliği

Yaşamın akışında birçok hikaye üretiyor ya da başkalarının hikayelerine dahil oluyoruz. Birçoğundan da biriktirmeden çıkamıyoruz. Sözler, davranışlar, niyetler bazen bedenimize, kalbimize yapışıyor ve biz bırakana kadar orada kalıyor. İşte bu bilinçle “Affetmek” kavramının farkındalığı yaşamımızı sadeleştiriyor. Affederek bedenimizi, ruhumuzu, auramızı, kalbimizi ve yaşamımızın geleceğini özgür bırakabiliriz. Affetmek meditasyonlarımızda; anne ve baba ile başlayıp çemberi tüm insanlığı, insanlığın geçmişini ve geleceğini dahil edecek kadar genişleteceğiz. Kimin kim hakkında ne biriktirdiği belli mi olur.

Şifa olsun..