Ceylan Akbaşlı

KUANTUM DANIŞMANI CHTQ ile Regresyon & Progresyon

25 Ocak 1982, İzmir doğumluyum. 9 Eylül Üniversitesi ingilizce işletme bölümünden mezun oldum. 2003 yılından beri özel sektörün içindeyim.

Çok sıkıntılı bir dönemimde, “bir şeylerin değişmesi şart!” serzenişiyle aldığım bilinçaltı seansları sonucunda, bana ve yaşamıma yansıyan muazzam değişimler yaşadım.

 

2021 yılında ‘farkında olarak’ yaşamaya başladığım yolculuğuma, Kundalini Reiki Master olarak adım attım. Yine 2021 yılında Ebru Demirhan’dan Kuantum Danışmanlığı eğitimi alarak Yaşam Tasarım Merkezi’nden 2022 yılında mezun oldum. Aynı yıl JAAS uygulayıcısı olarak sertifikamı aldım. Ayrıca okültik bilgiler, doğu/batı ezoterizmi, ruhun yolculuğu gibi konuları içeren Gizli İlimler Okulu (GİO) mezunuyum.

İçimdeki sevgiyi ve şifayı önce kendime, sonra ihtiyacı olan herkese yayabilmek, destek olabilmek, bu yolculukta beni en mutlu eden, en keyif veren konuların başına yerleşti.

Evrensel sistemin arka planda müthiş bir ahenkle işlediği gerçeğini kabulde olmaya, öğrendiklerimi, öğreneceklerimi, deneyimlerimi, bilgiyi ve şifayı paylaşmaya, her zaman, hep birlikte şifalanmaya niyet ediyorum.

 

❀Kuantum / Bilinçaltı Danışmanı
❀Crescent Healing Tekniği (CHTQ ile Regresyon)
❀JAAS Uygulayıcısı
❀Kundalini Reiki Master
❀Gizli İlimler Okulu – GİO8 Mezunu
❀Gizli İlimler Uygulama Okulu öğrencisi
❀Crescent Movement – 12. Görev
❀Dişil Enerji Atölyesi
❀Semboller ve Dövmeler
❀Crescent Movement – Anka Projesi
❀Hatha Yoga öğrencisi (yoga pozları ve nefes teknikleri)

Serfitikalarım