Fatma Zeynep Öztürk

KUANTUM DANIŞMANI

02.03.1974 tarihinde İstanbul’da doğdum. 1985-1992 yılları arasında Kdz.Anadolu Lisesinde orta ve lise eğitimimi tamamladım. 1997 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun olmam akabinde evlenerek iki yıl KKTC, iki yıl Amerika’nın California eyaleti Monterey bölgesinde ve üç yıl da İtalya’nın Napoli şehrinde yaşadım. Bu farklı toprakların çok çeşitli imkanlarından faydalanarak kendimi geliştirdiğim eğitimler aldım, farklı kültürlerden insanlarla deneyimlendim.

 

2003 yılında Türkiye’ye dönerek eş zamanlı olarak Ankara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Endodonti bölümününde Master programına ve Sağlık Bakanlığına bağlı bir hastanede memuriyet hayatına başladım. 2005 yılında Endodonti Anabilim Dalı Yüksek Lisans Programını tamamladım.

Üniversite öğrencisi olarak 1992 yılından itibaren İstanbul’da çalışmalar yapmakta olan pek çok psikiyatrist psikolog ,doktor ve Diş Hekiminin dahil olduğu Tıbbi Hipnoz Derneğine üye olarak çalışmalarına katıldım,hocalarımın vaka takdimlerini dinlediğim. 1995 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde gerçekleştirilen Kuramsal ve Uygulamalı Hipnoz Çalışma Grubuna katıldım. 2010 yılında İstanbul Nöropisikiyatri Hastanesi ile Tıbbi Hipnoz Derneğinin düzenlediği ve Tıbbi Hipnoz Platformunun desteklediği 3 aşamalı Hipnoz Temel,İleri Bilgiler ve Pratik Uygulamalar eğitimini tamamladım. 2014-2015 yıllarında Üsküdar Üniversitesinde,

 

2017,2020 tarihlerinde İstanbul Medipol Üniversitesinde düzenlenen Tıbbi Hipnoz Kongrelerine katıldım.

 

2018 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi GETAT Uygulamaları Merkezi tarafından Sağlık Bakanlığı Sertifikalı Eğitim Yönetmeliği kapsamında “Hipnoz Uygulaması Sertifikalı Eğitim Programı”nı tamamlayarak sertifika almaya hak kazandım. 19-21 Aralık 2019 tarihinde Klinik Hipnoz Akademisi Self Hipnoterapi Eğitimini tamamladım.

 

Son on yıldır İzmir’de yaşamaktayım. 24 yaşında bir erkek ve 17 yaşında bir kız çocuğu annesiyim.

 

2020 yılında sevgili hocam Ebru Demirhan ile tanışarak nihayet bilinçaltının o muazzam sistemini de deneyimleyerek öğrenmeye başladım. 2021 yılında Ebru Demirhan’dan Kuantum Danışmanlığı eğitimi alarak Yaşam Tasarım Merkezi’nden 2022 yılında mezun oldum.

Serfitikalarım