Kuantum Danışmanlık 2

Her şey senin merkezinden sana göre hizalanır

Evrensel yasaları anlayıp hayata geçirmen, daha iyi bir yaşam için sana ait olanı harekete geçirebilmen için seninleyiz. Ebru Demirhan’ın geliştirdiği ve eğitimler sırasında ürettiği tekniklerle birlikte kendini, yaşamı, olanı – olmayanı – olamayanı anlayabilmeni, yorumlayabilmeni, kendine ve başkalarına yardımcı olabilmeni sağlamak için varız.

İnsan karmaşık bir varlıktır. Hayat da farklı açılardan birçok karmaşa barındırır. Bu karmaşayı sakinleştirmek, içinden daha verimli çıkabilir hale getirmek sana bağlı.

Daha iyi yaşamaya var mısın?

Dikkatin neredeyse enerjin orada çalışır

Sevdiğin, kızdığın herkes de senin gibi yaşam amacının peşinde. Kimi doğru yolda, kimi yanlış yolda.

Yaşamın ve seçimlerin sorumluluğunu almak;

Dolu dolu «Ben varım» diyebilmek,

Kendin için doğru olanı seçip o yolda ilerlemek,

Hayatın, neşenin, sevginin tadını çıkarmak,

Şifanın kapılarını aralamak ve kendi şifandan faydalanmak,

Bedeni sağlıklı ve bütün tutmak,

Yaşamın içinde ivme kazanmak ve ilerlemektir.

Ve daha nicesini fark etmek, deneyimlemek ve öğrenme yolculuğunuzda

KuantumDanışmanlık ve Şifa Uyumlaması Eğitimi ile sizlerleyiz.

Doğamızda var olan şifaya ve bilgeliğine sahip çıkma zamanı geldi. Önce kendimizle başlayabiliriz. Bil ki; öğrenen ve bilgisini yaşayan öğretebilir. Sevgiyi yaşayan sevmeyi öğretir. Kazanmayı bilen kazandırır.

Ve elbette yapabilirsin. Eğlenceli bir iş nasıl olur, insanlar işlerine nasıl koşa koşa gelir” sorularının en güzel örneği olan Yaşam Tasarım Merkezi’nde online ve fiziksel ortamda eğlenerek, uygulayarak birlikte öğreneceğiz.

Birlik ve bütünlüğünü sağlamak, kendinle barışmak, olanı olduğu gibi kabul etmek, anı yaşayabilmek, karmanı temizlemek, değişimi sağlamak, aile ağırlıklarından kurtulmak, mağdur enerjiden arınmak ve daha fazlasını kendin, ailen ve başkaları için de yapabilmek istiyorsan biz hazırız.

Senin iyi olman yetmez, herkesin iyiliği gerekir. Nereden ve ne zaman başlamayı düşünüyorsun?

Sen beklersen her şey bekler !

Oysa zaman durmuyor ….

İçinden geçmekte olduğumuz değişimlere hazırlanmak ve diğerlerini hazırlamak gerekmekte. Evren bu hazırlık için gönüllü aracılar beklemekte!