Şebnem Toker

Future Life Progression

Şebnem Toker 1971 yılında İzmit’te doğdu. İngiltere’de Bournemouth College’da Büro Yönetimi eğitimi aldı. Eğitim, sanayi, finans, bankacılık ve medya sektörlerinin öncü gruplarında CEO ve yönetim kurulu başkanı asistanı olarak çalıştı. 2004 yılında Doğan Grubu’na katıldı ve grup şirketlerinde Yönetim Kurulu Asistanı olarak görev aldı. 2012’den beri Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Asistanıdır.

 

2020 yılında ilk kitabı olan “Zamanı Yakalayan Ofisler”, 2022 yılında ikinci kitabı “Yaşamın Direksiyonunda” yayınlandı.

Kurumsal yaşamda yönetici asistanlığı kariyerini sürdürdüğü yıllar boyunca “insan ve insanın dinamiklerini’’ daha iyi anlamak adına; Jungian Coaching School’da Profesyonel Jung Koçluğu, Brussels Capital University’de NLP Trainer, Anne Jirsh Future Life Progression Trainer’da FLP Trainer, Seraphim Blueprint Enerji Şifası Öğretmenliği sertifikalarını aldı.

 

Şebnem Toker insanın iç dünyasını anlamak ve dengede olmayı öğrenmek adına aldığı eğitimler ve kurumsal yaşam tecrübesi neticesinde, günlük yaşamın sunduğu stresin düğümlerini çözerek, ‘’ruh-zihin-beden’’ bütünlüğünün çatısını oluşturuyor.

Hem kurumsal hem de bireysel yaşamda ‘’Bütünsel Marka Tasarımınızın’’ yol haritasını çiziyor.

 

Yaşamın Direksiyonunda Atölyesi Hakkında

 

Eğitim, Özgüven, Sosyallik, Kariyer, Mutluluk

Tüm bu kavramlar kişisel ve kurumsal yaşamda başarının anahtar kelimeleri, peki ya öz denge?

Sağlıklı ruhsal yolculuğumuz?

Gerçekten neyi istediğimiz ve nerede olduğumuz ? Bu kavramların neresinde yer alıyor?

Bu soruların cevapları ve uygulamayı mümkün kılan etkenler neler?

İşte bu noktada her şey, kendi içinize dönerek yaptığınız derin bir seyahatten geçiyor.

Altın orana sahip bir “ruh, zihin, beden’’ bütünlüğü, mutlu ve başarılı yaşamın anahtarı. Bu bütünü oluşturan parçaların neye ihtiyacı olduğunu bulmak ise derin bir araştırma ve anlama süzgecinden geçmeyi hak ediyor.

 

İşte Şebnem Toker bu yolculukta bütünlüğü bozan düğümleri bularak, ilmek ilmek yaşamınızın şifasını örüyor ve kariyer yolculuğunuzun geliştirilmesini sağlıyor.

Serfitikalarım